Двохроторна повітродувка Longtech

Існує величезна кількість різних варіантів повітряних насосів, що відрізняються не тільки продуктивністю, але і типом конструкції. Однією з різновидів насосів низького тиску є двохроторні повітродувки Longtech. Вони мають досить просту конструкцію і працюють в парі з електродвигуном, тому їх надійність і ремонтопридатність знаходяться на високому рівні. Купити двохроторні повітродувки Longtech за найкращою ціною в Україні можна на нашому сайті.

Які особливості роторних повітродувок?

Даний вид обладнання є одним з різновидів компресорів низького тиску роторного типу, тому мають ті ж принципи побудови що і звичайні моделі. Двохроторні повітродувки Longtech використовуються у виробничому процесі для відкачування або подачі повітря, а також для створення або збільшення тиску до потрібного рівня.

Завдяки конструкційним особливостям, обладнання має високу практичність і ефективність, оскільки є практично безшумним, а також майже не схильне до зносу. Однією з неприємних сторін моделей даної категорії є їх ресурсомісткість, проте вони застосовуються практично у всіх галузях. Двохроторні повітродувки працюють за допомогою ремінного приводу від електродвигуна, тому якщо ви бажаєте купити такий пристрій для власного використання, варто подбати про наявність всіх потрібних комплектуючих.

Головними перевагами двохроторних повітродувок є:

  • Повна відповідність міжнародним стандартам якості;
  • Високоточна збірка всієї конструкції;
  • Відсутність зайвої витрати масла, а також його наявності в повітряному потоці;
  • Низький рівень шуму в процесі роботи;
  • Підвищена продуктивність, завдяки застосуванню роторів особливої форми;
  • Прийнятні ціни на двохроторні повітродувки.

Двохроторна повітродувка Longtech використовується: в транспорті, очисних спорудах, друку і вакуумних системах, сушці або фільтрації.

Чому потрібно звернутися саме до нас?

Наша компанія є офіційним постачальником якісного вакуумного обладнання в Україні, тому вартість двохроторних повітродувок практично не відрізняється від вартості заводу виробника. У нас ви можете замовити пристрій будь-якого типу, при цьому ми надаємо гарантію 12 місяців і доставку в місто Київ і по всій території країни. Наші фахівці допоможуть вам підібрати повітродувку з оптимальними параметрами, які зможуть задовольнити всі ваші потреби.

СК Трейдинг Груп

Розсилаємо лише важливу інформацію