Водокільцевий компресор EVP

Робота з корозійними газами потребує наявності спеціалізованого обладнання, яке відрізняється високою стійкістю до активних середовищ. Рідинно-кільцеві компресори є найкращим варіантом для таких завдань, оскільки відрізняються високою ефективністю і економічністю. Замовити водокільцеві компресори EVP в місті Києві можна на нашому сайті, у нас ви знайдете кращі в Україні ціни на вакуумне обладнання.

Які переваги та особливості має водокільцевий компресор?

Даний тип насосів відрізняється підвищеним енергозбереженням і ефективністю, при цьому швидкість відкачування газів зможе вас здивувати. Пристрої мають дуже просту конструкцію, яка і дозволила отримати настільки високу ефективність. Всі компоненти і комплектуючі для водокільцевих компресорів виробляються з якісних сплавів, що проходять ретельну перевірку в лабораторії. Також кожен екземпляр проходить індивідуальне тестування ще на заводі, тому якщо ви вирішили купити рідинно-кільцевий компресор у нас, ви отримаєте повністю працездатний пристрій, готовий до роботи в будь-яку хвилину.

Основні переваги компресорів водокільцевого типу:

  • Надійна і проста конструкція;
  • Низький рівень споживання енергії;
  • Покращена ефективність в порівнянні з іншими насосами;
  • Зручність використання і ергономічність.

Компресори водокільцевого типу EVP застосовуються в процесі виробництва паперу, добрив хімічного типу, фармацевтиці, металургії або гірській промисловості. Широке застосування пристроїв даного типу є ще однією гарантією їх високої якості та надійності.

Чому краще всього купувати водокільцеві компресори у нас?

Наша компанія є офіційним постачальником вакуумного обладнання в Україні, тому вартість на рідинно-кільцеві вакуумні компресори є найнижчою на вітчизняному ринку. На кожне купленеобладнання ви отримуєте рік гарантійних зобов'язань, які позбавлять вас від зайвих турбот. Наші фахівці допоможуть вам підібрати модель з оптимальними параметрами, які зможуть задовольнити всі ваші виробничі потреби.

СК Трейдинг Груп

Розсилаємо лише важливу інформацію