Вакуумний клапан - механізм для відсікання і герметизації елементів вакуумної системи

Виробничі системи, які функціонують за допомогою вакуумних насосів, вимагають наявності надійної системи аварійної зупинки та циркуляції. У більшості випадків для правильного розподілу газових потоків використовують спеціалізовані пристрої, які за кілька секунд можуть зупинити подачу повітря або його викачування. У системах з від’ємним тиском застосовують спеціальні вакуумні клапани, купити які ви можете за найкращими цінами в місті Києві. Ми пропонуємо найкращі умови для своїх покупців, тому вартість вакуумного обладнання є дуже привабливою.

Які особливості є у вакуумних клапанів?

Оскільки пристроям даної категорії доводиться працювати в агресивних середовищах, вакуумні клапани виготовляють з якісного металу. Клапани працюють в діапазоні температур від -35 до 150 градусів Цельсія, при цьому робочий тиск варіюється від 105Па до 1.3х10-5 Па. Завдяки простоті конструкції, ціни на вакуумні клапани є прийнятними як для великих корпорацій, так і для невеликих компаній. Управління заслонкою може виконуватися як вручну за допомогою звичайного крана, так і за допомогою пневматичних циліндрів, що спрацьовують автоматично.
Головною перевагою цих пристроїв є їх простота, яка робить їх максимально надійними. При цьому клапани практично не вимагають обслуговування, тому ви зможете значно заощадити кошти підприємства.

Чому ви повинні замовити вакуумний клапан саме у нас?

Ми займаємося реалізацією якісного вакуумного обладнання більше 5 років, тому звернувшись до нас ви отримаєте високу якість обслуговування і надійні деталі за хорошою ціною. Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш оптимальну для вас модель вакуумного клапана, при цьому ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Основними перевагами при роботі з нашою компанією є:

  • Висока швидкість оформлення і доставки вашого замовлення;
  • Найдоступніші ціни на все обладнання, включаючи вакуумні клапани;
  • Якісні та перевірені компоненти та пристрої.

Зробивши замовлення на нашому сайті ви отримаєте максимально швидку відповідь від наших фахівців.

СК Трейдинг Груп

Розсилаємо лише важливу інформацію