Вакуумний (бустерний) насос Рутса

Універсальність застосування пристроїв найчастіше є основним аргументом при виборі вакуумного обладнання. Це дозволяє використовувати пристрій для декількох різних операцій. Вакуумні насоси Рутса прекрасно працюють в системах з низьким, середнім і високим показниками вакууму, що значно розширює сферу їх застосування, а також робить їх найбільш популярним типом вакуумних насосів на ринку. У нашому каталозі представлена велика кількість різних моделей насосів даного типу, тому ви зможете вибрати потрібний для вас зразок. Наші фахівці допоможуть вам вибрати і купити бустерний вакуумний насос Рутса в місті Київ або з доставкою по всій Україні максимально швидко. Ми надамо вам всю необхідну інформацію і докладні характеристики в доступній формі.

Сфера застосування і особливості насосів Рутса

Основними сферами використання насосів даного типу є тароупаковки, металургія, вакуумне висушування продуктів і матеріалів, виробництво і обробка поліетилену та поліпропілену, зварювальні процеси, хімічна та легка промисловість. Ціна на вакуумний насос Рутса практично не залежить від його потужності або продуктивності, тому такі пристрої широко застосовуються у всіх сферах виробництва. Ще одним напрямком в експлуатації бустерних насосів є застосування в системах виявлення просочування або шлюзових камерах. Для таких процесів насос Рутса підходить якнайкраще. Залежно від моделі, насос з легкістю створює тиск від 100 до 10-4 Мбар, при цьому найкраще використовувати його з додатковим форкамерним насосом.

До основних переваг насоса Рутса відноситься:

  • зменшений знос завдяки відсутності деталей, що труться;
  • підвищена ефективність відкачування газів навіть при низькому тиску вхідних потоків;
  • особлива будова корпусу і принцип роботи, що гарантують тривалу експлуатацію;
  • прекрасне комбінація якості та вартості;
  • алюмінієвий сплав, запобігає корозії металу;
  • поліпшена теплопровідність;
  • відсутність мастильних матеріалів у вакуумній камері в процесі експлуатації;

У нас на сайті ви знайдете тільки кращі ціни на вакуумне обладнання, тому можете замовити бустерний вакуумний насос Рутса за вигідними умовами. Фахівці з легкістю допоможуть вам підібрати необхідну модифікацію насоса, яка підійде вам по продуктивності, енергоспоживанню і потужності. Ми пропонуємо продукцію перевірених китайських виробників, які є лідерами ринку, тому ви можете розраховувати тільки на якісні та надійні пристрої.

 

СК Трейдинг Груп

Розсилаємо лише важливу інформацію