Вакуумний турбомолекулярний насос

Розвиток високих технологій позитивним чином позначається не тільки на популярних речах, але і на вузькоспеціалізованому обладнанні. Вакуумні насоси відносяться до популярної категорії обладнання, яке застосовується практично у всіх сферах людської життєдіяльності. Найбільш досконалими на даний момент є вакуумні турбомолекулярні насоси. Купити їх можна у нас на сайті. Наші фахівці допоможуть вам з вибором та придбанням моделей різного рівня. У нас представлені тільки актуальні ціни на вакуумне обладнання, а також докладні характеристики і специфікації, що дозволяє навіть не кваліфікованій людині зробити правильний вибір. Наша компанія офіційно поставляє турбомолекулярні насоси від виробника на український ринок, тому ви можете розраховувати на гарантійні зобов'язання та активну підтримку після покупки.

Особливості турбомолекулярних насосів

Головною і характерною рисою даного різновиду насосів є принцип їх роботи. На відміну від класичної конструкції вакуумний насос турбомолекулярного типу дозволяє отримати низький або високий вакуум практично з перших секунд роботи. Це відбувається завдяки створенню від’ємного тиску на молекулярному рівні, що значно збільшує продуктивність і ефективність системи.

До переваг турбомолекулярних насосів можна віднести:

  • хороша продуктивність;
  • високі показники стиснення газів;
  • відсутність явищ масляних екранів або кріопасток;
  • низька вага обертових роторів;
  • зменшене енергоспоживання;
  • висока швидкість досягнення від’ємного тиску;
  • приваблива вартість кожної моделі насосів;

Турбомолекулярні насоси дуже широко застосовуються в різних сферах виробництва і досліджень. Завдяки швидкому створенню середнього і високого вакууму їх використовують в аеродинамічних дослідженнях, фотогальваніці, металургії. Також такі насоси використовують у військовій промисловості, в процесі виробництва напівпровідникових елементів і виготовлення побутової техніки.

Продуктивність моделей варіюється в межах 300-3500 літрів в секунду в залежності від моделі, а діапазон тиску знаходиться в межах від 10-2 до 10-7 Па.

Чому варто звернутися саме до нас?

Наша компанія займається постачанням вакуумного обладнання безпосередньо від виробника, що дозволяє отримати максимально низьку вартість, адже ціна на обладнання практично не змінюється після доставки із заводу. Замовити вакуумний турбомолекулярний насос в місті Київ або з доставкою по території України можна на сайті або за телефоном. Фахівці допоможуть вибрати оптимальну конфігурацію, яка задовольнить всі потрібні вимоги. Кожна одиниця устаткування ретельно перевіряється як на заводі, так і нашими співробітниками, тому вам не варто турбуватися про можливі поломки або несправності.

СК Трейдинг Груп

Розсилаємо лише важливу інформацію