Вакуумметр - універсальний прилад для вимірювання уровня вакууму

Збої в роботі устаткування можуть призвести не тільки до порушення виробничого циклу, а й до великих збитків компанії. Для постійного контролю вакуумних систем використовуються спеціальні вакуумметри, що дозволяють максимально швидко отримувати інформацію про внутрішнє середовище системи. Якщо ви хочете купити електронний вакуумметр, наша компанія пропонує кращі ціни на дану категорію обладнання в місті Київ.

Які особливості та переваги мають електронні вакуумметри?

Мембранно-ємнісні вимірювачі вакууму є високоточними пристроями, що дозволяють контролювати закриті системи в реальному часі. У моделях, представлених на нашому сайті, використовуються унікальні електронні модулі, які покращують характеристики, і спрощують процес експлуатації вакуумметрів. Такі пристрої не бояться проривів атмосферного повітря, а система екранування захистить від технологічного забруднення.

До основних переваг відносяться:

  • Швидка стабілізація після підключення;
  • Прискорене відновлення стану після прориву атмосферного повітря;
  • Датчик, виготовлений з кераміки;
  • Система компенсації температурних впливів;
  • Зручна система управління вакуумметром;
  • Підключення проводиться за допомогою інтерфейсу RS232;
  • Пристрій може використовуватися в чистих приміщеннях.

Всі представлені моделі використовуються в процесі виробництва напівпровідників, при травленні та хімічному осадженні з парової та газової фаз, при виготовленні обладнання для зберігання. Вимірювачі вакууму застосовуються при установці промислових вакуумних систем для точного вимірювання тиску.

Чому вам варто купити електронний вакуумметр самев нас?

На нашому сайті представлений найбільш великий вибір вакуумного обладнання в Україні, тому перед покупкою ви зможете ознайомитися з усім асортиментом. Наші фахівці допоможуть вам підібрати найбільш оптимальну модель вакуумметра, яка зможе повністю задовольнити потреби вашої компанії.

 

СК Трейдинг Груп

Розсилаємо лише важливу інформацію